-23%

LG Телевизор 32LQ630B6LA LED HD Smart

– Димензија на екран: 32″/81 cm
– Резолуција на екран: HD (1366×768)
– α5 Gen5 AI Processor
– Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2


19,430.00 ден 14,900.00 ден

Спореди

Опис

  • Димензија на екран: 32″/81 cm
  • Резолуција на екран: HD (1366×768)
  • α5 Gen5 AI Processor
  • Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
  • Smart TV: Дa, WebOS
  • AI Sound, HDR10 Pro, Google асистент, ThinQ AI, NetFlix
  • Приклучоци: Wi-Fi, HDMIx2, LAN, USB, CI+, Bluetooth, RF влез, Simplink (HDMI CEC), Time Shift, оптички дигитален аудио излез
  • Боја: Црнa
  • Гаранција: 24 месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.