-13%

LG Телевизор 32LQ63006LA Smart TV

– Димензија на екран: 32″/81 cm
– Резолуција на екран: HD (1366×768)
– Оперативен систем: webOS Smart TV
– α5 Gen5 AI Processor


20,580.00 ден 17,900.00 ден

Спореди

Опис

  • Димензија на екран: 32″/81 cm
  • Резолуција на екран: HD (1366×768)
  • Оперативен систем: webOS Smart TV
  • α5 Gen5 AI Processor
  • Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
  • AI Sound, HDR10 Pro, Google асистент, ThinQ AI, NetFlix
  • Приклучоци: Wi-Fi, HDMIx2, LAN, USB, CI+, Bluetooth, RF влез, Simplink (HDMI CEC), Time Shift, оптички дигитален аудио излез
  • Боја: Црнa
  • Гаранција: 24 месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.