-13%

LG Мобилен телефон K40S

– Ram: 2GB/32GB
– Sistem: Android 8.1 (Oreo)
– Kameri: 16MP/8MP


10,450.00 ден 9,099.00 ден

Спореди

Опис

  • Ekran: 5.7″, 1440 x 720
  • Procesor: Quad-Core
  • Chipset Mediatek MT6762 Helio P22(12nm)
  • CPU Quad-core 2.0GHz Cortex-A53, 1.5GHz Cortex-A53
  • GPU PowerVR GE8320
  • Ram: 2GB/32GB
  • Sistem: Android 8.1 (Oreo)
  • Kameri: 16MP/8MP
  • Baterija: 3000 mAh

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.