-13%

LG Мобилен телефон K20

-Ram: 1GB/16GB
-Sistem: Android 9.0 Pie Go
-Kameri: 8MP/5MP


6,990.00 ден 6,099.00 ден

Спореди

Опис

  • Ekran: 5.45″, 960 x 480
  • Procesor: Quad-Core
  • Chipset Mediatek MT6739
  • CPU Quad-core 1.5 GHz PowerVR GE8100
  • GPU PowerVR GE8100
  • Ram: 1GB/16GB
  • Sistem: Android 9.0 Pie Go
  • Kameri: 8MP/5MP
  • Baterija: 3000 mAh

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.