-13%

LENOVO Преносен компјутер L340-17IRH 81LL008ARM 2Y

– Intel® Core™ i7-9750H Processor (12M Cache, up to 4.50 GHz)
– 8GB DDR4
– 512GB M.2 PCIE
– 17.3 FHD IPS AG 300n + Camera
– Nvidia GeForce GTX 1650 4GB GDDR5


58,430.00 ден 50,800.00 ден

Спореди

Опис

  • Lenovo IdeaPad L340-17IRH Gaming Black
  • Intel® Core™ i7-9750H Processor (12M Cache, up to 4.50 GHz)
  • 8GB DDR4
  • 512GB M.2 PCIE
  • 17.3 FHD IPS AG 300n + Camera
  • Nvidia GeForce GTX 1650 4GB GDDR5
  • Wi-Fi/ HDMI/ BT/
  • 3 Cell Battery 45Wh
  • Backlit Keyboard
  • 2,78kg

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.