-9%

LENOVO Преносен компјутер L340-15IRH 81LK00L9RM

– Брзина на процесор 2 GHz
– Број на јадра во процесорот 4
– RAM Меморија 8 GB
– Капацитет SSD 1 512 GB


48,000.00 ден 43,650.00 ден

Спореди

Опис

 • големина на екран 15 “
 • Бренд на процесор Intel
 • Серија на процесор Core I5
 • Модел на процесор Intel Core i5-9300H Processor (8M Cache, up to 4.10 GHz)
 • Брзина на процесор 2 GHz
 • Број на јадра во процесорот 4
 • RAM Меморија 8 GB
 • Тип на меморија DDR4
 • Капацитет SSD 1 512 GB
 • посебна графичка картица Да
 • тип на графичка картица nVidia
 • Модел на графичка карта GeForce GTX 1650
 • модел на графички чипови GeForce GTX 1650
 • Оперативен систем Free Dos

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.