-10%

LENOVO Лаптоп IP 3 14IGL05 14″ N4020/4GB/256GB 81WH0027RM

– Дисплеј: 14.0″ (35.5cm)
– Резолуција:(1920 x 1080) FHD
– Chipset:Intel SoC Platform
– Процесор:Intel Celeron N4020 (2C / 2T, 1.1 / 2.8GHz, 4MB)


22,000.00 ден 19,800.00 ден

Спореди

Опис

 • Лаптоп
 • Дисплеј: 14.0″ (35.5cm)
 • Резолуција:(1920 x 1080) FHD
 • Chipset:Intel SoC Platform
 • Процесор:Intel Celeron N4020 (2C / 2T, 1.1 / 2.8GHz, 4MB)
 • Графичка:Integrated Intel UHD Graphics 600
 • Внатрешна Меморија:4GB DDR4
 • Меморија:256 GB SSD
 • Без оперативен систем
 • Аудио:High Definition (HD) Audio
 • Звучници:Stereo speakers, 1.5W x2, Dolby Audio
 • Камера:0.3MP with Privacy Shutter
 • Микрофон:2x, Array
 • WLAN + Bluetooth – 11ac, 2×2 + BT5.0
 • Порти:
  1 x USB 2.0
  2 x USB 3.2 Gen 1
  1 x HDMI 1.4b
  1 x Card reader
  1 x Headphone / microphone combo jack (3.5mm)
  1 x Power connector
 • Батерија:Integrated 35Wh – MobileMark 2014: 14 hr
 • Power Adapter – 45W Round Tip (2-pin, Wall-mount)
 • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.