-11%

LAMART Термос LT 4011

 • Боја : црвена
 • Волумен: 1L
 • Одлични својства на топлинска изолација
 • Димензии: 10,5 х 30 смДостапност:

Нема на залиха

900.00 ден 799.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Боја : црвена
 • Волумен: 1L
 • Одлични својства на топлинска изолација
 • Практичните димензии го олеснуваат користењето на термосот
 • Модерниот дизајн го прави садот многу привлечен
 • Димензии: 10,5 х 30 см
 • Не е препорачано за во машина за садови
 • Материјал: пластика
 • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.