-12%

LAMART СЕТ дрвена даска со силиконска штипалка LT 2060

 • Даска направена од бамбус
 • Димензии 30 x 22 x 0,9 cm
 • Силиконск штипалка 26 см
 • Изработено од нерѓосувачки челикДостапност:

Нема на залиха

660.00 ден 580.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Даска направена од бамбус
 • Даската не е погодна за миење во машина за садови
 • Димензии 30 x 22 x 0,9 cm
 • Силиконск штипалка
 • Димензии 26 см
 • Без оштетување на површината
 • За сите видови на скари, тави и кујнски / јадење
 • Изработено од нерѓосувачки челик со силиконски врвови отпорни на топлина (-40 ° C до 240 ° C)
 • Силиконските рачки не треба да дојдат во контакт со извори на топлина – пламен, итн.
 • Штипалката може да се мие во машина за садови

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.