-13%

LAMART Џогер со прскалка LT 8027

– Рамна крпа со сад за прскање и заменлива глава за бришење
– Рамната крпа за бршиење има димензии од 43 x 14.5 cm
– Материјал од микрофибер кој може да се пере


1,280.00 ден 1,120.00 ден

Спореди

Опис

  • Рамна крпа со сад за прскање и заменлива глава за бришење
  • Рамната крпа за бршиење има димензии од 43 x 14.5 cm
  • Материјал од микрофибер кој може да се пере
  • Капацитет на садот од 600 ml
  • Заменска глава за бришење со димензии 25 x 11 cm
  • Рачката од два дела има димензии 120 cm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.