-12%

LAMART Чајник LT 7006

 • Боја : инокс
 • Волумен: 3L
 • Материјал: нерѓосувачки челик
 • Својства на ротација 360 °Достапност:

Нема на залиха

1,480.00 ден 1,299.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Боја : инокс
 • Волумен: 3L
 • Материјал: нерѓосувачки челик
 • Пластична рачка
 • Својства на ротација 360 °
 • Отпорен на високи температури
 • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.