-11%

LAMART Чајник LT 7005

 • Боја : црвена
 • Волумен: 2L
 • Материјал: нерѓосувачки челик / метален
 • Димензии: 18 x 18 x 21 cmДостапност:

Нема на залиха

820.00 ден 730.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Боја : црвена
 • Волумен: 2L
 • Материјал: нерѓосувачки челик / метален
 • Димензии: 18 x 18 x 21 cm
 • Лесно ракување, одржување и чистење
 • Рачката е изработена од издржлива пластика
 • Содржи свирче за вода што врие
 • Чајникот е дизајниран за сите видови печки, вклучувајќи индукција
 • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.