-13%

KUGOO Електричен тротинет S1 PRO

– Вид На Дисплеј LED
– Моќ 350W
– Батерија 18650 Li-Ion, 7.5AH


Достапност:

Нема на залиха

25,300.00 ден 21,990.00 ден

Clear
Спореди

Опис

  • Бренд KUGOO
  • Модел S1 PRO
  • Боја Црна и бела
  • Вид На Дисплеј LED
  • Моќ 350W
  • Батерија 18650 Li-Ion, 7.5AH
  • 8″ гуми
  • Димензии И Тежина 1050 X 450 X 930/1070/1160мм, 11кг
  • Пакет 1x KUGOO S1 PRO, 1x полнач, 1x адаптер, 1x упатство за употреба на англиски јазик
  • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.