-12%

KONCAR Замрзнувач L1A 54 248.BSN

 • Рачно одмрзнување
 • Енергетска класа: F
 • Бруто капацитет: 210 (L)
 • Димензии на апаратот ВxШxД: 144x54x60 (cm)Original price was: 21,290.00 ден.Current price is: 18,740.00 ден.

Спореди

Опис

 • Замрзнувач
 • Бела боја
 • Енергетска класа: F
 • Бруто запремнина на замрзнувачот: 210 (L)
 • Нето запремнина на замрзнувач: 187 l
 • Kaпацитетот на замрзнување 9,1 kg/24h
 • 2 жичани полици во просторот за замрзнување
 • 4 фиоки
 • Рачно одмрзнување
 • Отварање на вратата во десно,преместива
 • Регулација на температура
 • Сад и лопатка за лед
 • Климатска класа : T/SN
 • Еколошки гас : R600a
 • Годишнa потрошувачка на електрична енергија 246 kWh
 • Бучност : 40 dB
 • Димензии на апаратот ВxШxД: 144x54x60 cm
 • Teжина нето/бруто: 48,5/52,3 kg

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.