-12%

KONCAR Замрзнувач L1A 54 248.BS

 • Рачно одмрзнување
 • Енергетска класа: A+
 • Бруто капацитет: 210 (L)
 • Димензии на апаратот ВxШxД: 144x54x60 (cm)

15,150.00 ден 13,288.00 ден

Спореди

Опис

 • Замрзнувач
 • Бела боја
 • Енергетска класа: А+
 • Бруто запремнина на замрзнувачот: 210 (L)
 • Нето запремнина на замрзнувач: 182 (L)
 • Kaпацитетот на замрзнување 15 kg/24h
 • Рачно одмрзнување
 • Отварање на вратата во десно,преместива
 • Регулација на температура
 • Сад за лед
 • Климатска класа : T/N
 • Еколошки гас : R600a
 • Годишнa потрошувачка на електрична енергија 238 (kwh)
 • Бучност : 41 dB
 • Димензии на апаратот ВxШxД: 144x54x60 (cm)
 • Teжина нето/бруто: 48,5/52,3 kg

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.