-13%

KONCAR Вградна плотна UKE 6040 K.CM1 + Вградна фурна UPV 659CV

– Енергетска класа А
– Боја : црна
– 3 години гаранција


Достапност:

Нема на залиха

20,490.00 ден 17,860.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Вградна плотна
 • Приклучна сила : 6 kW
 • Боја : црна
 • Без рамка
 • 4 полиња за готвење
  -Предна лева површина за готвење: ел. зона ø18см / 1,8кВт
  -Десна зона за готвење: ел. зона ø14см / 1,2kW
  -Задно лево место за готвење: ел. зона ø14см / 1,2kW
  -Десно место за готвење: ел. зона ø18см / 1,8кВт
 • Димензии: в/ш/д 52×59 cm
 • Стаклокерамичка
 • Контрола на допир
 • Електрично поврзување: 1N
 • Напон: 230V

 

 • Вградна печка
 • Електрична
 • Димензии (ВхШхД надворешни мерки): 59,5/59,5/55 cm
 • Димензии (ВхШхД внатрешни мерки): 34/45/39 cm
 • Функции: 9
 • Светло: да
 • Моќ на горниот греач: 1,2 kW
 • Моќ на долниот греач: 1,1 kW
 • Моќ на инфра греачот: 1,4 kW
 • Моќ на кружниот греач: 2 kW
 • 1 решетка
 • Длабока тава
 • Сигнален саат
 • Тангенцијален вентилатор за ладење на околината на печката
 • Напон: 230 V~
 • Вкупна приклучна моќ: 3,1 kW
 • Енергетска класа А
 • Потрошувачка на енергија со класичен начин на работа: 0,86 kWh
 • Потрошувачка на енергија со кружење на воздухот: 0,78 kWh
 • Волумен на печката: 65 l
 • Маса на апаратот нето/бруто: 35/37,7 kg

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.