-12%

KONCAR Вградна плотна UKE 6040 K.CM1

– Димензии: в/ш/д 52×59 cm
– Стаклокерамичка
– Контрола на допир
– Електрично поврзување: 1N


12,370.00 ден 10,880.00 ден

Спореди

Опис

 • Вградна плотна
 • Приклучна сила : 6 kW
 • Боја : црна
 • Без рамка
 • 4 полиња за готвење
  -Предна лева површина за готвење: ел. зона ø18см / 1,8кВт
  -Десна зона за готвење: ел. зона ø14см / 1,2kW
  -Задно лево место за готвење: ел. зона ø14см / 1,2kW
  -Десно место за готвење: ел. зона ø18см / 1,8кВт
 • Димензии: в/ш/д 52×59 cm
 • Стаклокерамичка
 • Контрола на допир
 • Електрично поврзување: 1N
 • Напон: 230V
 • Гаранција 3 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.