-14%

KONCAR Вградна фурна UPO 20А IM

 • Боја: црна/инокс
 • Енергетска класа А
 • 4 функции
 • 3 години гаранција

10,400.00 ден 8,950.00 ден

Спореди

Опис

 • Вградна фурна
 • Боја: црна/инокс
 • 2 копчиња
 • 4 функции
 • Енергетска класа А
 • Осветлување на рерната
 • Приклучна сила: 2,3 kW
 • Моќност на погонот: 1.2 kW
 • Долна моќност на грејачот: 1,1 kW
 • Тангенцијален вентилатор за ладење на средината на рерната
 • Напон: 230 V
 • Внатрешност од гранит емајл, со запремнина (58 l)
 • Потрошувачка на енергија – класичен режим за греење: 0,94 kW
 • Димензии (В x Ш x Д):59,5 x 59,5 x 57,5 cm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.