-12%

KONCAR Вграден фрижидер UHC1A 54251SV

 • Енергетска класа: А+
 • Бруто капацитет: 256 l
 • Напон : 220-240V
 • Димензии (ВxШxД): 177/54/54,5 cm

19,300.00 ден 16,999.00 ден

Спореди

Опис

 • Енергетска класа: А+
 • Бруто капацитет: 256 l
 • Напон : 220-240V
 • Димензии (ВxШxД): 177/54/54,5 cm
 • Осветлена внатрешност
 • 4 стаклени полици
 • 1 сад за овошје
 • 1 жичана полица
 • Посуда за лед
 • Капацитет на замрзнување: 4 kg/24h
 • Климатска класа: ST/N
 • Број на компресори 1
 • Бучност: 38 dB(A)
 • Потрошувачка на енергија годишно: 269kWh

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.