-21%

KONCAR Решо K4902 B32

  • 2 горилника
  • Индикаторно светло
  • Моќност од : 2500 W
  • 2 години гаранција3,780.00 ден 2,999.00 ден

Спореди

Опис

  • 2 горилника
  • Прв горилник 1000 вати
  • Втор горилник 1500 вати
  • Заштита од протекување на плин
  • Моќност од : 2500 W
  • Димензии( ш/в/д ): 49 х11,4х 28,6 см

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.