-12%

KONCAR Проточен бојлер ETA1733

 • Мал проточен болер
 • Ниска и висока монтажа
 • Јачина 5 kW
 • Mала потрошувачка на вода и енергија

6,050.00 ден 5,320.00 ден

Спореди

Опис

 • Мал проточен болер наменет за ниска и висока монтажа.
 • Јачина 5 kW
 • ВАЖНО – наменет е да функционира само со нископритисочна славина.
 • Погоден за во домакинство, ординации, работилници, санитарни простории.
 • Монтажа во бања или кујна (над или под умивалник) за умерено топла вода – погодна за миење на раце
 • Куќиштето на апаратот е изработено од термопластичен материјал во бела боја.
 • Сертифициран е на безбедност и не произведува радиофрекфенциски проблеми.
 • Целосно е заштитен од прскање на вода степен: IP 25
 • Обезбеден европски СЕ сертификат.
 • Моментално грее и дава непрекинато топла вода.
 • Еколошки бојлер со мала потрошувачка на вода и енергија.
 • Електронска заштита на грејачот во случај на влез на воздух во системот.
 • Брза и едноставна монтажа без подесување
 • Сигнална сијалица
 • Долг век на работа без таложење на каменец
 • Погоден за монтажа на едно корисничко место
 • Прицврстување на водоводна мрежа G 3/8
 • Работен притисок: 0 bar
 • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.