-12%

KONCAR Машина за сушење SR 7VKP0

 • Машина за сушење
 • Енергетска класа: B
 • Боја: Бела
 • Капацитет на сушење: 1-7 kg
 • Број на програми: 1517,560.00 ден 15,450.00 ден

Спореди

Опис

 • Кондензациска машина за сушење
 • Енергетска класа: B
 • Сигнализација за полн контејнер со вода
 • Боја: Бела
 • Капацитет на сушење: 1-7 kg
 • Број на програми: 15
 • Програм за намалено гужвање на алишта
 • Потрошувачка (kWh/циклус): 4,18
 • Времетраење на стандарден програм (min): 118
 • Напон 220-240
 • Димензии (ВхШхД cm): 85×59,6×56,3
 • Бруто / нето тежина: 38,7/37,2

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.