-12%

KONCAR Машина за садови PP 45.BLC6

 • Енергетска класа А+
 • Број на комплети : 10
 • Број на температури: 4
 • 3 години гаранција16,240.00 ден 14,290.00 ден

Спореди

Опис

 • Машина за садови
 • Бела боја
 • 5 програми: Нормален 40°C, 50°C,65 °C,70 ºC,предперење,половично полнење
 • ЛЕД приказ на текот на програмот
 • ЛЕД приказ за дозирање : за сол и за средство за сјај
 • Повеќекратна заштита од излевање на водата
 • Капацитет на перењето/Број на комплети : 10
 • Можност за полувградување под работна плоча
 • Времетраење на стандарден програм: 160 минути
 • Потрошувачка -на годишно ниво: 264kWh /на циклус: 0,93 kWh
 • Потрошувачка на вода: 13 литри
 • Бучавост: 54 dB (re 1 pW)
 • Енергетска класа А+
 • Ефикасност за перењето A
 • Ефикасност на сушењето B
 • Димензии (VxŠxD): 85x45x60 cm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.