-12%

KONCAR Машина за перење PR 10 7FCD3

 • Енергетска класа А++
 • Капацитет на перењето: 7кг
 • Број на вртежи на центрифугата: 1000 rpm
 • 3 години гаранција

14,200.00 ден 12,499.00 ден

Спореди

Опис

 • Машина за перење
 • Електронски програматор
 • Полнење: фронтално
 • 15 програми
 • Капацитет на перењето: 7кг
 • Број на вртежи на центрифугата: 1000/ O/min
 • Систем за заштита од протекување
 • Регулација на центрифуга
 • Регулација на температура
 • Предперење
 • Инокс барабан
 • Едноставно бирање на програмите со еден регулатор за програмите на перење
 • Посебни програми : супер брз програм, еко програм,дополнително плакнење
 • LED приказ на текот на програмот
 • Заклучување за деца
 • Енергетска класа А++
 • Енергетка класа на центрифуга: C
 • Годишна потрошувачка на електрична енергија:222 kw
 • Годишна потрошувачка на вода: 10337l
 • Ниво на бучава : 58/76 dB
 • Димензии (VxŠxD): 85x60x55cm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.