-12%

KONCAR Машина за перење PR 10 7.FCP3

– Капацитет (kg): 7
– Број на вртежи (o/min): 1000
– Енергетска класа: A+++


14,890.00 ден 13,100.00 ден

Спореди

Опис

  • Боја – бела
  • Капацитет (kg): 7
  • Број на вртежи (o/min): 1000
  • Easy logic состав: + (Eco-Logic system)
  • Заштита од протекување
  • Заштита за деца
  • Сензор за надзор на перењето
  • Број на програми: 15
  • Одложено перење
  • Предперење
  • Регулатор на температура
  • Пумпа со филтер
  • Инокс бубањ
  • Полипропиленска када
  • Број на прегради во капсулата за детергенти: 3
  • Енергетска класа: A+++
  • Потрошувачка на енегрија (kWh/циклус): 1,00
  • Просечна годишна потрошувачка (kWh): 172
  • Потрошувачка на вода (lt): 53
  • Времетраење на стандардна програма (min): 230
  • Напон (V ~): 220-240
  • Вкупна приклучна моќ (kW): 2,2
  • Димензии ШxВxД (cm): 84,5×59,7×52,7
  • Бруто/Нето тежина (kg): 70/71,5
  • Гаранција 3 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.