-12%

KONCAR Машина за перење PR 065.FB со ГРАТИС филтер против бигор

 • Енергетска класа А+
 • Капацитет на перењето: 5кг
 • Број на вртежи на центрифугата: 600 rpm
 • 3 години гаранцијаДостапност:

Нема на залиха

12,090.00 ден 10,699.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Машина за перење
 • Електронски програматор
 • Полнење: фронтално
 • 15 програми
 • Капацитет на перењето: 5 кг
 • Број на вртежи на центрифугата: 600/ O/min
 • Систем за заштита од протекување
 • Сензор за надзор на пената
 • Предперење
 • Инокс барабан
 • Пумпа со филтер
 • Број на прегради во фиоката за детергент: 3
 • Едноставно бирање на програмите со еден регулатор за програмите на перење
 • Посебни програми : супер брз програм, еко програм,дополнително плакнење
 • Заклучување за деца
 • Енергетска класа А+
 • Енергетка класа на центрифуга: Е
 • Годишна потрошувачка на електрична енергија:167 kw
 • Потрошувачка на вода: 43 l
 • Димензии (VxŠxD): 84,5 x 59,7 x 49,7
 • Доаѓа со гратис филтер против бигор од Гејзер, врвна руска технологија. Повеќе инфо за филтерот на следниов линк.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.