-12%

KONCAR Кујнски бојлер EGV 5.2 R

 • Бела: боја
 • Волумен: 5 литри
 • Висока монтажа
 • 2 години гаранција

 

2,930.00 ден 2,580.00 ден

Спореди

Опис

 • Бела боја
 • Волумен: 5 литри
 • Висока монтажа
 • Притисок при работа : 0 bar
 • Надворешна регилација на температура : до 65 º C
 • Индикаторско светло
 • Заштита од влага : IP 24
 • Време на загревање од 10 º C до 65 º C – 10мин.
 • Приклучок на водоводна мрежа : G 1/2
 • Јачина : 2000 W

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.