-12%

KONCAR Кујнски бојлер EGV 10.2 RP

 • Бела: боја
 • Волумен: 10 литри
 • Ниска монтажа
 • 2 години гаранција3,250.00 ден 2,860.00 ден

Спореди

Опис

 • Бела боја
 • Волумен: 10 литри
 • Ниска монтажа
 • Притисок при работа : 0 bar
 • Надворешна регилација на температура : до 65 º C
 • Индикаторско светло
 • Заштита од влага : IP 24
 • Време на загревање од 10 º C до 65 º C – 21 мин.
 • Приклучок на водоводна мрежа : G 3/8
 • Јачина : 2000 W
 • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.