-12%

KONCAR Конвектор EKG 1500

 • Боја: бела
 • Јачина: 1500 W
 • Термостат3,560.00 ден 3,140.00 ден

Спореди

Опис

 • Модел: EKG1500
 • Боја: Бела
 • Димензии (ШxВxД): 700x450x105mm (без ногарки)
 • Димензии (ШxВxД): 700x507x220mm (со ногарки)
 • Напон: 230V~ 50Hz
 • Моќ: 1500W
 • Се препорачува за: 15-30m2
 • Регулација: термостат
 • Заштитен термостат: да
 • Копче за вклучување/исклучување: да
 • Нето/бруто тежина (max.): 6,29/7,89 kg
 • Ѕиден термостат: да
 • Вклучени додатоци: ѕиден носач, 2 ногарки
 • Гаранција – 12 месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.