-12%

KONCAR Комбиниран шпорет SE 6022PF.TL5

 • Боја: кафеава
 • 2 плин 2 струја
 • Без вентилатор
 • 3 години гаранцијаДостапност:

Нема на залиха

15,890.00 ден 13,980.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Боја: кафеава
 • Енергетска класа: B
 • Рингли : 2 плин, 2 струја
 • Без вентилатор
 • 3 функции
 • 1 плех
 • 1 решетка
 • Волумен: 61 Литри
 • Напон: 230/400 V
 • Тајмер / часовник сигнал
 • Димензии (Ш x В x Д) 59,5 x 85 x 60 cm
 • Вкупна моќност: 5.1 kW

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.