-12%

KONCAR Комбиниран шпорет SE 6022PF.BK5

 • Боја: бела
 • 2 плин 2 струја
 • Без вентилатор
 • 3 години гаранција
Достапност:

Нема на залиха

15,890.00 ден 13,980.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Боја: бела
 • Енергетска класа: B
 • Рингли : 2 плин, 2 струја
 • Без вентилатор
 • 3 функции
 • 1 плех
 • 1 решетка
 • Димензии (Ш x В x Д) 59,5 x 85 x 60 cm
 • Вкупна моќност: 5.1 kW
 • Волумен: 61 Литри
 • Напон: 230/400 V
 • Тајмер / часовник сигнал

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.