-12%

KONCAR Комбиниран шпорет SE 5622 P.BK3

 • Боја: бела
 • 2 плин 2 струја
 • Двојно застаклена врата на рерната
 • 3 години гаранцијаДостапност:

Нема на залиха

14,550.00 ден 12,800.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Енергетска класа: B
 • Готвење:
 • Лево напред  3 kw плински пламени
 •  Десно напред  Ø180 мм  електрична рингла
 •  Лево назад 1.75 kw плински пламеник
 •  Десно назад  Ø145 мм Експрес електрична рингла
 • Плински приклучок: G30/30 mbar
 • Рерна:
 •  Максимална температура на рерната: 250 ° C
 •  Механичка контрола на температурата
 •  Волумен: 61 Литри
 •  Светло во печката
 •  Горен греач
 •  Долен греач
 • Опрема:
 •  Длабока тава
 • Решетка
 •  Фиока
 •  Капак
 • Безбедност: двојно застаклена врата на рерната
 • Одржување: лесно чистење – лесно отстранување и чистење на внатрешното стакло на рерната
 • Боја: бела
 • Димензии (Ш x В x Д) 55 x 85 x 60 cm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.