-12%

Комбиниран фрижидер KONCAR HC1A 60348BF

– Вкупен волумен: 348 l
– Капацитет на замрзнување: 4,5 kg/24h
– Димензии (ВхШхД): 186×59,5×65 cm
– Енергетска класа: A+
– Потрошувачка на енергија kWh/год: 306


21,550.00 ден 18,960.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја: Бела
 • Вкупен волумен: 348 l
 • Димензии (ВхШхД): 186×59,5×65 cm
 • Автоматско одледување на просторот за ладење
 • Рачно одледување на просторот за замрзнување
 • Регулација на температура
 • LED осветлување на внатрешноста
 • 4 стаклени полици во ладилникот
 • 2 стаклени полици во замрзнувачот
 • 1 сад за зеленчук (со контрола на влажност)
 • 2 сада за коцки мраз
 • Лопатка за мраз
 • Ногарки за нивелирање
 • Променлив смер на отварање на вратата
 • Разладно средство: R600a
 • Количина на разладното средство: 0,053 kg
 • Капацитет на замрзнување: 4,5 kg/24h
 • Климатска класа: T/SN
 • 1 компресор
 • Напон: 220-240 V~
 • Струја: 0,76 A
 • Енергетска класа: A+
 • Потрошувачка на енергија kWh/год: 306
 • Нето капацитет на ладилник (5°C): 230 l
 • Нето капацитет на замрзнувач: 106 l
 • Бучност: 41 dB(A)
 • Потрошувачка на енергија kWh/24 h: 0,838
 • Диманезии на спакуван производ: 192×66,4×72,8 cm
 • Маса на апаратот нето/бруто: 69/74 kg
 • Гранација 3 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.