-12%

KONCAR Фрижидер со една врата H1A 54 265.BF

– Вкупна корисна запремина 253л
– 1 компресор
– По висина подесиви нозе напред
– Регулација на температурата
– Одвод на одледената вода


15,770.00 ден 13,880.00 ден

Спореди

Опис

 • Фрижидер со една врата
 • Бела боја
 • Вкупна корисна запремина 253л
 • 1 компресор
 • По висина подесиви нозе напред
 • Регулација на температурата
 • Одвод на одледената вода
 • Автоматско одмрзнување на просторот за ладење
 • Отварање на вратата во десно, преместива
 • 5 полици од осигурано стакло, од тие 4 се подесиви по висина
 • Осветлување на внатрешноста
 • Сад за зеленчук од транспарентна пластика
 • Потрошувачка на енергија kWh/годишно: 127
 • Климатска класа: N
 • Еколошки гас : R600a
 • Бучност: 42 dB (re 1 pW)
 • Енергетска класа: А+
 • Димензии (VxŠxD):144/54/59,5 cm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.