-12%

KONCAR Фрижидер со една врата HA 54 265.SF

 • Енергетска класа: А
 • Боја: инокс
 • Бруто капацитет: 250 l
 • 3 години гаранција
Достапност:

Нема на залиха

13,850.00 ден 12,200.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Фрижидер со една врата
 • Боја инокс
 • Вкупна корисна запремина 250л
 • 1 компресор
 • По висина подесиви нозе напред
 • Регулација на температурата
 • Одвод на одледената вода
 • Автоматско одмрзнување
 • Отварање на вратата во десно, преместива
 • 5 полици од осигурано стакло, од тие 4 се подесиви по висина
 • Осветлување на внатрешноста
 • Сад за зеленчук од транспарентна пластика
 • Потрошувачка на енергија kWh/годишно: 127
 • Климатска класа: N
 • Еколошки гас : R600a
 • Бучност: 42 dB (re 1 pW)
 • Енергетска класа: А
 • Димензии (VxŠxD):84x48x56 cm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.