-12%

KONCAR Електрично решо EKA10LS.S1815

– Електрична грејна плоча Ø180 / 1500W
– Регулација на температура со термостат
– Сигнално светло
– Заштита од вода

1,950.00 ден 1,720.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја – кафена
 • Димензии В/Ш/Д (mm): 70/265/245
 • Тежина (kg): 2,8
 • Тип: електрично
 • Приклучок: 230 V~, 50 Hz
 • Вкупна моќ (W): 1500
 • Електрична грејна плоча Ø180 / 1500W
 • Регулација на температура со термостат
 • Сигнално светло
 • Заштита од вода
 • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.