-12%

KONCAR Електричен шпорет SE 6040F.TL5

 • Енергетска класа : А
 • Боја : кафеава
 • Без вентилатор
 • 3 години гаранција

13,590.00 ден 11,960.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја: кафеава
 • Енергетска класа: A
 • Без вентилатор
 • 3 функции
 • 1 плех
 • Волумен: 61 Литри
 • Напон: 230/400 V
 • Вкупна моќност: 8.1 kW
 • Рерна:
  -Лево напред Ø18 cm Expres електрична рингла
  -Десно напред Ø14,5 см, електрична рингла
  -Лево назад Ø14,5 см електрична рингла
  -Десно назад Ø18 cm електрична рингла
 • Димензии (Ш x В x Д) 59,5 x 85 x 60 cm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.