-12%

KONCAR Електричен шпорет SE 6040F.BL5

 • Енергетска класа : A
 • Боја : бела
 • Без вентилатор
 • 3 години гаранцијаДостапност:

Нема на залиха

13,590.00 ден 11,960.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Боја: бела
 • Енергетска класа: A
 • Без вентилатор
 • 3 функции
 • 1 плех
 • Димензии (Ш x В x Д) 59,5 x 86 x 60 cm
 • Напон: 230/400 V
 • Вкупна моќност: 8.1 kW
 • Волумен: 61 Литри
 • Тежина: 47,5 кг
 • Рерна:
  -Лево напред Ø18 cm Expres електрична рингла
  -Десно напред Ø14,5 см, електрична рингла
  -Лево назад Ø14,5 см електрична рингла
  -Десно назад Ø18 cm електрична рингла

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.