-12%

KONCAR Електричен шпорет SE 5640 BK 3

 • Енергетска класа : B
 • Боја : бела
 • Двојно застаклена врата на рерната
 • 3 години гаранцијаДостапност:

Нема на залиха

12,660.00 ден 11,150.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Енергетска класа: B
 • Готвење:
 • Лево напред Ø145 мм Expres електрична рингла
 •  Десно напред Ø180 mm електрична рингла
 •  Лево назад  Ø180 мм електрична рингла
 •  Десно назад Ø145 мм електрична рингла
 • Рерна:
 •  Максимална температура на рерната: 250 ° C
 •  Механичка контрола на температурата
 •  Волумен: 61 Литри
 •  Светло во печката
 •  Горен греач
 •  Долен греач
 • Опрема:
 •  Длабока тава
 •  Решетка
 •  Фиока
 •  Капак
 • Безбедност: двојно застаклена врата на рерната
 • Одржување: лесно чистење – лесно отстранување и чистење на внатрешното стакло на рерната
 • Боја: бела
 • Димензии (Ш x В x Д) 55 x 85 x 50 cm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.