-19%

KONCAR Електричен шпорет SE 6040 V.BK6

– 4 електрични рингли
– Приклучна снага на печката: 8.60 kW
– Енергетска класа А


Достапност:

Нема на залиха

13,499.00 ден 10,990.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Осветлување во рерната
 • 1 решетка
 • 1 длабока тава
 • Електрична плоча
 • 4 електрични рингли
  – моќ на експрес рингла напред лево 2 kW (Ø 18 см),
  – моќ на рингла назад лево 1 kW (Ø 14.5 см),
  – моќ на рингла назад десно 2 kW (Ø 22 см),
  – моќ на експрес рингла напред десно 1,50 kW (Ø 14.5 см),
 • Приклучна снага на печката: 8.60 kW
 • Енергетска класа А
 • Висина: 85 cm
 • Ширина: 59.5 cm
 • Длабочина: 60 cm
 • Висина со кренат капак 142 cm
 • Димензии на рерна В/Ш/Д – 34/46/42 cm
 • Врата на рерна со двојно стакло
 • Боја: Бела
 • Гаранција: 3 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.