-12%

KONCAR Бојлер за бања EGV 80.2 TI

 • Бела: боја
 • Волумен: 80 литри
 • Монтажа: на зид
 • 3 години гаранција

6,100.00 ден 5,350.00 ден

Спореди

Опис

 • Бела боја
 • Волумен: 80 литри
 • Монтажа : на зид
 • Притисок при работа : 0,6 bar
 • Надворешна регулација на температура до 85 º C
 • Приказ на температура
 • Индикаторско светло
 • Котел од челичен емајлиран лим
 • Mg заштитна анода
 • Дебелина на изолација : 22мм
 • Заштита од влага : IP 24
 • Време на загревање од 10 º C до 65 º C – 2,8 часа
 • Губиток на енергија при мирување : 1,42 kWh/24h
 • Приклучок на водоводна мрежа : G 1/2
 • Јачина : 2000 W

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.