-13%

Комбиниран фрижидер VOX KG 2500

– Волумен: фрижидер – 171 л, замрзнувач – 42 л
– 3 полици, 3 прегради на врата, 1 фиока
– 1 полица во замрзнувач


12,750.00 ден 11,090.00 ден

Спореди

Опис

  • Волумен: фрижидер – 171 л, замрзнувач – 42 л
  • 3 полици, 3 прегради на врата, 1 фиока
  • 1 полица во замрзнувач
  • Промена на смерот на отворање на вратите
  • Енергетска класа: А+
  • Потрошувачка на енергија годишно: 212 kWh
  • Бучава: 41 dB
  • Димензии (ШxВxД): 570 x 1440 x 540 mm
  • Боја: бела
  • Гаранција: 60 месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.