-13%

Комбиниран фрижидер VOX KG 2500 SF

– Волумен: фрижидер – 171 л, замрзнувач – 42 л
– 4 стаклени полици, 4 прегради на врата, 1 фиока
– 1 полица во замрзнувач


13,790.00 ден 11,990.00 ден

Спореди

Опис

 • Волумен: фрижидер – 171 л, замрзнувач – 42 л
 • 4 стаклени полици, 4 прегради на врата, 1 фиока
 • 1 полица во замрзнувач
 • Антибактериска заштита, внатрешно светло, тивок при работа
 • Механичка контрола
 • Статичен – less frost систем за ладење
 • Автоматски/мануелен систем за одмрзнување
 • Промена на смерот на отворање на вратите
 • Потрошувачка на енергија годишно: 212 kWh
 • Бучава: 41 dB
 • Димензии (ШxВxД): 540 x 1440 x 570 mm
 • Боја: сива
 • Гаранција: 60 месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.