-12%

Комбиниран фрижидер LG GBB 59PZDZS

– Положба на замрзнувач – доле
– Технологија – Total No Frost
– Енергетска класа A++
– Волумен на ладилникот 225 l


39,590.00 ден 34,840.00 ден

Спореди

Опис

 • Положба на замрзнувач – доле
 • Технологија – Total No Frost
 • Енергетска класа A++
 • Волумен на ладилникот 225 l
 • Волумен на замрзнувачот 93 l
 • Вкупен волумен 318 l
 • Капацитет на замрзнување 9 kg
 • Потрошувачка 258 kWh
 • Бучност 37 dB
 • Боја inox
 • Димензии (ŠxVxD) 59.5 x 190 x 66.5
 • Тежина 80 kg

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.