-13%

Комбиниран Фрижидер GORENJE RF4141PW4

– Енергетска класа: A+
– Димензии (ШxВxД): 55 × 143,4 × 54,2 cm
– Врата: Емајлиран челик
– Боја: Бела боја


16,100.00 ден 13,990.00 ден

Спореди

Опис

 • Енергетска класа: A+
 • Димензии (ШxВxД): 55 × 143,4 × 54,2 cm
 • Врата: Емајлиран челик
 • Боја: Бела боја
 • Отвoрање на врата: Лево/десно отворање на врата
 • Ногарки: 2
 • Прилагодливи ногарки: 2
 • Климатска класа: N, ST
 • 1 компресор
 • Вкупен бруто/нето капацитет: 207 / 205 l
 • Волумен на разладниот дел: бруто/нето: 166 / 164 l
 • Волумен на замрзнувачкиот дел: бруто/нето: 41 / 41 l
 • Капацитет на замрзнување: 2 kg/24h
 • Издржливост при прекин на електрична енергија: 24 h
 • Механичко управување
 • ЛЕД осветлување
 • 3 стаклени полици
 • Полица за шишиња на вратата: Сад за шишиња без држач
 • Полици на вратата на ладилникот: 2 полици на вратата
 • Фиока за зеленчук: 1 фиока за зеленчук
 • Флексибилен сад за јајца
 • Потрошувачка на енергија kWh/24h: 0,60 kWh
 • Бучност: 40 dB(A)re1pW
 • Димензии (ШxВxД): 55 × 143,4 × 54,2 cm
 • Димензии на амбалажата (ШxВxД): 58 × 148,5 × 56,7 cm
 • Нето тежина на апаратот: 39 kg
 • Бруто тежина на апаратот: 42,5 kg
 • Приклучна моќ: 74 W
 • Гаранција 5 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.