-12%

Комбиниран фрижидер FAVORIT CF 366

– Димензии: 186/59,5/65 CM
– Бруто/нето волумен 348/336 L
– Ладилник/замрзнувач нето волумен 230/106 L
– Енергетска класа: А+


19,390.00 ден 17,100.00 ден

Спореди

Опис

 • Димензии: 186/59,5/65 CM
 • Бруто/нето волумен 348/336 L
 • Ладилник/замрзнувач нето волумен 230/106 L
 • Енергетска класа: А+
 • Гас Р 600 A
 • Боја бела
 • Изменливи врати
 • Еден компресор
 • Регулираки ногарки
 • Задни тркалца
 • Дел за млечни производи
 • Фиксни рачки за врата
 • Држач за јајца
 • Прилагодливи стаклени полици
 • Прилагодувачки полици на врата
 • Комора за замрзнување со транспарентни фиоки
 • Потрошувачка 306 kWh / ГОД
 • Бучност 41 DB

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.