-15%

Комбиниран фрижидер BOSCH KGV 36VWEA

– Модел: KGV36VWEA
– Енергетска класа: E
– Вкупен волумен: 308 l
– Ладилник: 214 l


Достапност:

Нема на залиха

38,300.00 ден 32,560.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Модел: KGV36VWEA
 • Енергетска класа: E
 • Вкупен волумен: 308 l
 • Ладилник: 214 l
 • Замрзнувач: 94 l
 • Бучност: 39 dB(A)re1pW
 • Технологија на ладење: Low Frost
 • LED осветлување
 • Фиока за замрзнати намирници BigBox
 • EasyAccess полица
 • Електронско ракување и подесување на температурата со LED приказ
 • Супер замрзнување
 • Автоматско одмрзнување на ладилникот
 • Динамичко ладење со внатрешен вентилатор
 • 4 полици од сигурносно стакло, од нив 2 подесиви по висина, 3 се извлекуваат
 • VarioZone – одстранливи стаклени полици за додатен простор
 • 3 проѕирни фиоки за замрзнување, од нив 1 е BigBox
 • Димензии (ŠxVxD): 60 x 186 x 65 cm
 • Боја: Бела

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.