-15%

Комбиниран фрижидер BOSCH KGV 362LEA

– Вкупна корисна запремнина: 308 l
– Одржување во случај на прекин на ел. енергија: 23 h
– Енергетска класа: E
– Потрошувачка: 226 kWh/год


38,990.00 ден 33,140.00 ден

Спореди

Опис

 • Самостоен комбиниран ладилник со замрзнувач доле
 • Боја: нерѓосувачки челик
 • Висина: 186 cm
 • Ширина: 60 cm
 • Автоматско опотување на ладилникот
 • Вкупна корисна запремнина: 308 l
 • Запремнина на ладилник: 214 l
 • Запремнина на замрзнувач: 94 l
 • Капацитет на замрзнување: 7 kg/24 h
 • Одржување во случај на прекин на ел. енергија: 23 h
 • Енергетска класа: E
 • Потрошувачка: 226 kWh/год
 • Климатска класа: SN-T
 • Број на компресори: 1
 • Бучност: 39 dB
 • Врата: Inox-look, сраните Pearl grey (VZF 07127)
 • LED осветлување
 • Електронско ракување и приказ на температура со LED приказ
 • Super замрзнување
 • Разладен дел
  – полици од сигурносно стакло: 4, подесиви по висина: 2, 3 се извлекуваат
  – држач за шишиња
  – VitaFresh фиока со подесување на влажноста – овошјето и зеленчукот подолго остануваат свежи
 • Замрзнувачки дел:
  – Low Frost
  – VarioZone – отстранливи стаклени полици за дополнителен простор
  – број на прозирни ффиоки за замрзнување: 3, од тие 1 е BigBox
 • Предните ногарки се подесиви по висина, позади тркалца
 • Одвод за одледената вода
 • Приклучна сила: 90 W
 • Напон: 220-240 V/50 Hz
 • Должина на приклучен кабел: 240 cm
 • Димензии (VxŠxD): 186 x 60 x 65 cm
 • Тежина: 72,842 kg

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.