-13%

Комбиниран фрижидер BEKO RCSA 330K20W

– Отварање на вратата: Десно
– Средство за ладење: R600a
– Вкупен Нето Капацитет (L): 295 L


19,550.00 ден 16,990.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја на производот: Бела
 • Отварање на вратата: Десно
 • Средство за ладење: R600a
 • Вкупен Нето Капацитет (L): 295 L
 • Вкупен Бруто капацитет (L): 321 L
 • Климатска класа: SN-ST
 • Ниво на бучава (dB): 42 dB
 • Минимум оперативна температура: 10 °C
 • Максимална оперативна Температура: 38 °C
 • Нето капацитет на фрижидерот (L): 205 L
 • Внатрешно осветлување на фрижидерот
 • Број на полици/корпи на фрижидерот: 4
 • Број на фиоки за зеленчук: 1
 • Тип на лампа: LED
 • Автоматско одмрзнување (фрижидер)
 • Број на нивоа на вратата: 4
 • Сад/полица за јајца
 • Антибактериски слој
 • Позиција на замрзнувачот: Bottom-placed
 • Нето капацитет на замрзнувачот (L): 90 L
 • Капацитет на замрзнување: 5 kg/24h
 • Време на задржување на температурата при прекин на струја: 18 h
 • Број на полици/корпи на замрзнувачот: 3
 • Сад за коцки мраз
 • Аларм за отворена врата
 • Прилагодливи ножиња
 • Класа на енергетска ефикасност: A+
 • Годишна потрошувачка на енергија: 267 kWh
 • Извор на енергија: Electric
 • Дневна потрошувачка (kWh/24h): 0.73 kWh/24h
 • Широчина (mm): 600 mm
 • Длабочина (mm): 600 mm
 • Висина (mm): 1850 mm
 • Тежина: 61 kg

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.