-24%

KIDS Тропка забавни обрачи

– Комплетот содржи 24 обрачи.
-Може да послужат и како држачи за играчки или како гризалка за време на растот на забите.


410.00 ден 310.00 ден

Спореди

Опис

  • Живите бои и различните површини ќе го привлечат вниманието на детето, ова помага во развојот на сетилото за вид и допир.
  • Може да послужат и како држачи за играчки или како гризалка за време на растот на забите.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.